Зворотній зв'язок

Ввімкніть підтримку
JavaScript та Cookies.

Україна:
+38 (050) 310-88-95
+38 (095) 271-63-71

ITERUM – DENTAL IMPLANTS

ITERUM-DENTAL IMPLANTS

Красива посмішка для сучасної успішної людини, як візитна картка,
котра добре запам’ятовується.  Адже, особиста чарівність та привабливість
тісно пов’язані з тим, яке враження ми справляємо на оточуючих...

Завдяки прогресу у сфері стоматології, сьогодні, кожен бажаючий може мати чарівну посмішку.. і ми, із задоволенням, приймемо участь у створенні/довершеності чиєїсь чарівної посмішки, адже красива посмішка – інтригує, скромна – приваблює, добра – радує, щаслива – зачаровує, відверта – надихає. Посмішка нікого не лишає байдужим. Посміхайтесь!

Досягнути цієї простої цілі  Вам допоможе дентальна імплантація, з використанням системи імплантатів «ITERUM - DENTAL IMPLANTS».

За статистикою , імплантація з кожним днем користується все більшим попитом, адже це так  зручно, практично і естетично.  Імплантати – більш надійні та довговічні, аніж знімні чи мостовидні протези.  Імплантація додає впевненості в собі і створює психологічний комфорт.

Імплантація зубів – від лат. Im – в, всередину і plantation – пересадка. Так називають стоматологічний метод  відновлення утрачених зубів. З початку в кістку челюсті  вживлюють імплантати. Конструкція дентального  імплантату складається  із двох основних частин – самого імплантату та абатменту, котрий також виготовляється із титану. Якщо говорити коротко, то ІМПЛАНТАТ - це штучний титановий корінь, котрий вживлюється в кістку на місце відсутнього зуба, та на який, в подальшому, фіксується коронка.


"ITERUM-DENTAL IMPLANTS" - команда професіоналів, котра динамічно розвивається, та застосовує високі технології в області виготовлення дентальних імплантатів.

Використовуючи сировину найвищої якості, «ITERUM – DENTAL IMPLANTS»(Ізраїль) виготовляє дентальні імплантати і супутні матеріали, згідно стандартам контролю якості, у відповідності з нормами міжнародних організацій.

В «ITERUM – DENTAL IMPLANTS»  працює тільки висококваліфікований персонал, що дає можливість пропонувати нашим Партнерам лише саме найкраще та сучасне в області дентальної імпалнтології.  Працівники Компанії систематично проходить курси по підвищенню кваліфікації, що являється гарантією досягнення найкращих результатів у роботі.

«ITERUM – DENTAL IMPLANTS»  виготовляє свої імплантати із титанового сплаву, адже саме титан здатний повністю інтегруватись у кістку і має такі властивості, як міцність та довговічність.

Поверхня імплантата «ITERUM – DENTAL IMPLANTS»  обробляється вологим піскоструйним методом з використанням оксиду алюмінію та кислоти. У результаті такої обробки виходить пориста поверхня, котра і визначає рівень остеоінтеграції імплантата.


СТЕРИЛЬНІСТЬ

Стерилізація імплантатів ITERUM здійснюється з використанням гамма-проміння.  Високий рівень стерильності забезпечується подвійною стерильною упаковкою.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ

Кожному виробу компанії присвоюється серійний номер партії, котрий дозволяє відстежити всю історію процесу виготовлення на кожній його стадії. Стоматолог отримує дві ідентичні бірки, одна з котрих призначена для вкладення у картку пацієнта, а інша – для звіту про пацієнта.

ПІДТРИМКА НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Компанія «ITERUM – DENTAL IMPLANTS», стрімко розвиваючись, і  отримуючи кожного дня все більше і більше своїх Клієнтів, має всі необхідні ресурси, щоб задовольнити попит кожного з них. Окрім того, чим більше у нас Клієнтів - тим більш цінний для нас кожен із них.

Сучасні технології та можливості зв’язку, потужності нашого виробництва дозволяють нам надавати своїм Партнерам  оперативну підтримку у любому місці земної кулі та в будь-який час доби.

ГАРАНТІЯ

Компанія «ITERUM – DENTAL IMPLANTS» гарантує високу якість своїх виробів  на протязі 15 років, за умов дотримання інструкції з використання та протоколів компанії. Ми хочемо, щоб якісна дентальна імплантація була доступною якомога більшій кількості людей, незалежно від їх достатку та регіону проживання.

Дорогі Стоматологи, давайте разом робити людей щасливими!:)